Zaktualizowano: 1 czerwca, 2022 | Author: Marek Krupa

Witryna Fuksiarz jest legalna w Polsce i posiada odpowiednie zezwolenia na prowadzenie działalności hazardowej. Marka posiada zezwolenie Ministra Finansów i szeroki wybór zakładów na różne dyscypliny sportowe i szczyci się zaufaniem wśród graczy z całego świata. Fuksiarz rejestracja nie jest procesem skomplikowanym i zajmuje dosłownie 10-15 minut. Co istotne, przed założeniem konta użytkownika warto poszukać kodu promocyjnego i podać go w trakcie wypełnienia wniosku. Kod daje graczom witryny dodatkowe bonusy bukmacherskie.

Fuksiarz logo
5/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Oficjalna witryna internetowa firmy Fuksiarz.pl ma strukturę, którą można nazwać tradycyjną dla portali bukmacherskich. Główna część platformy jest przeznaczona bezpośrednio na zakłady sportowe. Niestety nie ma tu kasyna online, jednak możemy stawiać zakłady na gry karciane. W prawym górnym rogu znajdziemy czerwony przycisk Rejestracja.

Zezwolenie Ministerstwa Finansów dla tego buka zostało wydane w 2021 r. Firma gwarantuje bezpieczeństwo hazardzistów w witrynie, stosując nowoczesne systemy szyfrowania danych graczy. Do tego, witryna szczyci się łatwą nawigacją i jasnymi regułami i udostępnia graczom szeroką ofertę zakładów. Wygranie na zakładach bukmacherskich Fuksiarz nie jest trudne. Najpierw opiszemy, jakie są sposoby rejestracji konta w serwisie.

Rejestracja u bukmachera Fuksiarz w wersji desktopowej

Rejestracja konta użytkownika to pierwszy krok do obstawiania zakładów sportowych w firmie bukmacherskiej. W tym artykule wyjaśnimy, jak otworzyć profil gracza w serwisie i omówimy wszystkie szczegóły dotyczące aktywacji konta. Aby założyć konto w Fuksiarz, należy przejść następujące etapy:

 1. Wypełnić formularz informacyjny, który legalny bukmacher udostępnia po kliknięciu guzika Rejestracja.
 2. Potwierdzić numer telefonu i adres mailowy gracza.
 3. Dokonać weryfikacji tożsamości.

Poniżej szczegółowo opiszemy każdy ze wspomnianych kroków rejestracji konta gracza.

Fuksiarz logo
5/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Fuksiarz rejestrcja

Jak założyć konto w Fuksiarz i wypełnić wniosek rejestracyjny

Warto nadmienić, że sam proces zakładania konta nie jest skomplikowany. Aby w prosty sposób otworzyć profil klienta w wersji desktopowej w serwisie www Fuksiarz, obstawiać zakłady sportowe i gry karciane, wystarczy przygotować odpowiednie dokumenty zadbać o dostęp do Internetu. Po kliknięciu odpowiedniego guzika przed graczem pojawi się krótki formularz rejestracyjny. Wypełniając formularz, należy podać następujące podstawowe dane osobowe:

 • imię oraz nazwisko;
 • data urodzenia typera;
 • płeć gracza;
 • numer pesel;
 • nazwę użytkownika i hasło do swojego konta;
 • ważny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail;
 • numer konta bankowego;
 • adres stałego zamieszkania.

Następnie nowy klient musi wybrać walutę swojego konta w serwisie Fuksiarz, i zaakceptować niezbędne pola wyboru, w tym Politykę Prywatności i Regulamin.

Potwierdzenie danych kontaktowych i zakłady bukmacherskie Fuksiarz

Fuksiarz rejestracja konta na komputerze wymaga od klientów potwierdzenia adresu e-mail i numeru telefonu. Aby potwierdzić adres mailowy, trzeba zalogować się na konto poczty e-mail i kliknąć otrzymany link aktywacyjny. Należy także pamiętać, że link jest ważny tylko 24 godziny. Po upływie tego okresu gracz musi ponownie rejestrować się na platformie. Potwierdzenia numeru telefonu odbywa się za pomocą kodu, jaki jest wysyłany na podanych przez gracza numer telefonu podczas rejestracji.

Fuksiarz logo
5/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Potwierdzenia tożsamość gracza

Aby bezproblemowo obstawiać zakłady wzajemne i champions league, należy potwierdzić tożsamość gracza. Rejestracja pełnego konta daje graczom dostęp do wszystkich niezbędnych opcji na stronie Fuksiarz. Ważne jest to, że gracze mogą wypłacać wygrane, jeśli konto osobiste użytkownika jest zweryfikowane. W tym celu należy wysłać do bukmachera skan dowodu tożsamości. Niedostarczenia wymaganych dokumentów tożsamości w ustalonym przez serwis terminie, może skutkować zablokowaniem konta gracza na platformie.

Rejestracja konta przy użyciu mediów społecznościowych

Drugi sposób na rejestrację konta gracza to szybka rejestracja w Fuksiarz za pośrednictwem mediów społecznościowych i specjalnych komunikatorów. Aby założyć konto w ten sposób, gracz musi wybrać sieć społecznościową i wyrazić zgodę na odczytanie swoich podstawowych danych oraz wykorzystanie tych danych jako danych rejestracyjnych. aktualnie Fuksiarz szybka rejestracja jest dostępna za pośrednictwem takich platform: Google, Facebook, Instagram, Twitter.

Szybka rejestracja za pośrednictwem sieci społecznościowych to idealny sposób na natychmiastową rozgrywkę. Przed wybraniem sieci społecznościowej warto również ustalić walutę konta. Następnie trzeba przycisk Rejestracja, co spowoduje przekierowanie gracza do nowej karty. Zaloguj się na konto osobiste i zaakceptuj warunki Regulaminu.

Kiedy wszystkie te czynności zostaną spełnione i błyskawiczna rejestracja zostanie zakończona, bukmacher wygeneruje gracza nazwę użytkownika i hasło do profilu, za pomocą których będzie on mógł zalogować się do swojego konta. Podobnie jak w przypadku poprzedniego sposobu, Fuksiarz online rejestracja na oficjalnej stronie buka zostanie uznana za zakończoną po potwierdzeniu adresu poczty mailowej.

Rejestracja i rodzaje kont – Fuksiarz konto tymczasowe i pełne

Polski bukmacher Fuksiarz oferuje klientom dwie opcje otworzenia klienta. Szybka rejestracja konta nie wymaga od graczy posiadania żadnych dokumentów tożsamości. Jeśli chcemy uzyskać dostęp do wszystkich opcji konta gracza, należy jednak udowodnić swoją tożsamość. W poniższej tabeli opiszemy podstawowe cechy pełnego konta i konta tymczasowego.

Pełne konto typera Tymczasowe konto typera
W przypadku posiadania konta stałego hazardziści otrzymują dostęp do takich funkcji witryny:
 • bezproblemowe zlecenie wpłaty;
 • nieograniczone obstawianie zakładów wzajemnych;
 • wypłaty środków z rachunku typera.

Należy zaznaczyć, że uaktywnienie konta stałego wymaga od graczy dostarczenia zdjęć dowodu osobistego.

Fuksiarz konto tymczasowe oferuje typerom mniej opcji. Funkcjonalność profilu tego typu jest ograniczona. Operator ustala na koncie tymczasowym takie ograniczenia:
 • limity na złożenie wpłat i typowania sportów;
 • brak opcji dokonania wypłaty z rachunku gracza;
 • ograniczone profity bukmacherskie.

Co ważne, utworzenie konta tymczasowego nie wiąże się z potwierdzeniem tożsamości i wysyłaniem do operatora dodatkowych dokumentów tożsamości.

Jeśli jednak chcemy złożyć wniosek o wypłatę z rachunku gracza na rachunek bankowy, musimy zweryfikować swoją tożsamość. Profil można zweryfikować po zdobyciu wygranej, czyli bezpośrednio przed wypłatą, jednak nie później niż w ciągu 30 dni od dnia rejestracji. Fuksiarz rejestracja bez dowodu to świetna okazja do gry, obstawiania zakładów pojedynczych czy akumulowanych przy minimum formalności.

Fuksiarz logo
5/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Fuksiarz app

Rejestracja profilu typera w wersji mobilnej

Sam proces rejestracji u bukmachera Fuksiarz w wersji mobilnej wygląda dokładnie tak samo jak rejestracja konta w wersji desktopowej na PC. Aby utworzyć profil osobisty, gracz musi pobrać apkę na swoje urządzenie dotykowe. Aplikacja jest w pełni bezpłatna i nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności, ani wiedzy.

Co ważne, proces rejestracji może również odbywać się bez konieczności załadowania apki mobilnej na tablet czy telefon, co jest też dość wygodne. Spis treści Fuksiarz rejestracja można dokonać z dowolnego browsera. Wersja usługi na telefon daje hazardzistom nieograniczony dostęp do zabawy na stronie bukmachera i urządzanie zakładów wzajemnych.

Rejestracja konta bukmacherskiego za pomocą aplikacji

Czy można bezpiecznie założyć konto w witrynie za pośrednictwem urządzeń mobilnych? Odpowiedź na pytanie brzmi: tak. Legalny bukmacher dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników na każdym etapie rozgrywki. Rejestracja profilu gracza na stronie mobilnej za pośrednictwem aplikacji mobilnej składa się z kilku etapów:

 1. Pobranie aplikacji ze strony głównej bukmachera lub ze sklepu App Store.
 2. Kliknięcie przycisku Rejestracja w apce.
 3. Wypełnienie wniosku informacyjnego.
 4. Wprowadzenie bukmachera Fuksiarz kod promocyjny w odpowiednim polu (jeżeli go posiadamy).
 5. Wyrażenie zgody na naliczenie nagród na konto w procesie rejestracji.
 6. Zaznaczenie odpowiednich pól wyboru.

Wygodna aplikacja daje typerom możliwość wpłacania depozytów, wypłacania kosztów i śledzenia wyników różnych imprez sportowych. Ponadto z poziomu apki gracz może typować sporty wirtualne i zakłady bukmacherskie Fuksiarz w serwisie i obstawiać gry karciane. Należy nadmienić, że program ten można pobrać i zainstalować całkowicie bezpłatnie. Na wypadek jakichkolwiek problemów zawsze możemy nawiązać kontakt z pomocnym wsparciem bukmachera. Dział obsługi jest czynny całodobowo i udziela konsultacji w języku polskim.

Rejestracja w Fuksiarz – czy warto

Rejestracji konta w Fuksiarz jest dość prosta i dostępna dla każdego pełnoletniego gracza. Warunki założenia profilu są łatwe do spełnienia. Ponadto, buk cieszy się bardzo dobrymi opiniami użytkowników i posiada licencję Ministerstwa Finansów. Ten operator hazardowy oferuje użytkownikom ogromny wybór dyscyplin sportowych, zakłady specjalne, zakłady na Ligę Europy i inne popularne wydarzenia ze świata sportu, a także błyskawiczne metody płatności. Ponadto gracze mogą typować gry karciane Fuksiarz. Bukmacher może pochwalić się też innymi zaletami.

Fuksiarz logo
5/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Bezpieczeństwo graczy na platformie

Legalny polski bukmacher gwarantuje bezpieczeństwo obstawiających, stosując niezawodne systemy szyfrowania i chroniąc dane przed hakerami. Ponadto buk posiada odpowiednie zezwolenia odpowiednich organów regulujących. Jego działalność w Polsce jest całkowicie legalna. Więc możemy nie martwić się o nielegalnych grach hazardowych.

Łatwa i prosta rejestracja

Rejestracja profilu gracza w serwisie nie jest utrudniona. Gracze mogą założyć profil w dwóch błyskawicznych i wygodnych sposobach: za pośrednictwem urządzenia komórkowego oraz w wersji komputerowej.

Rewelacyjna oferta promocyjna

Fuksiarz oferuje naprawdę atrakcyjne oferty bonusowe na zakłady bukmacherskie. Po Fuksiarz online rejestracja otrzymamy bonus startowy, kody bonusowe, dodatkowe koszty na zakłady, darmowe stawki i inne rewelacyjne korzyści.

Jeśli chodzi o to, czy w serwisie Fuksiarz rejestracja szybka jest dobrym rozwiązaniem, czy też nie, warto kierować się tylko własnymi preferencjami. Z powyższego wynika, że firmie z pewnością można zaufać. Legalny bukmacher zapewnia klientom wygodną i bezpieczną zabawę bez zbędnych ograniczeń.

Fuksiarz promocje

Rejestracji konta – bonusy w Fuksiarz

Bukmacher zapewnia łatwy proces rejestracji na swojej stronie wirtualnej. Po otworzeniu w serwisie Fuksiarz konto otrzymamy wspaniały pakiet nagród i promocji zarówno dla nowych graczy, jak i weteranów serwisu. W ofercie buka jest atrakcyjny bonus startowy i program lojalnościowy.

W dalszej części tekstu sprawdzimy, jak prezentuje się bonus powitalny w ofercie buka. Niestety buk nie może zaoferować graczom nagrody bez depozytu. W ramach bonusu startowego operator oferuje graczom cashback i opcję pod nazwą Early Payout. Czym są te promocje?

Cashback

Bukmachera Fuksiarz bonus to świetna oferta dla wszystkich graczy. Gracz może otrzymać 50% do 500 złotych na start na pierwszy zakład. Do zdobycia premii trzeba założyć konto na stronie internetowej buka, dokonać wpłaty i obstawić stawkę na dowolne wydarzenie sportowe. W przypadku przegranej otrzymamy zwrot stawki w wysokości 50% od zakładu.

Opcja Early Payout

Opcja ta daje hazardzistom wygrane za każdym razem, gdy wytypowana ekipa strzeli co najmniej dwie bramki. W przeciwieństwie do funkcji cashout opcja Early Payout daje graczom całkowitą wygraną. Jest to t.zw. zakład bez ryzyka dla użytkowników witryny.

Kody promocyjne

Kod promocyjny można wykorzystać w trakcie założenia konta lub doładowania rachunku depozytowego. Fuksiarz rejestracja kodu jest ważnym elementem zdobycia ekstra benefitów. Za złożenie wpłaty przy użyciu kodu od bukmachera możemy wziąć udział w cotygodniowej promocji, do której należy zapisać się wcześniej. Kody można znaleźć na stronie buka lub na portalach partnerskich czy forach tematycznych. Kody promocyjne od bukmachera są również wysyłane do graczy aktywnych na warunkach nagrody indywidualnej.

Fuksiarz logo
5/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Systemy płatnicze w Fuksiarz

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz można typować po założeniu konta i złożeniu depozytu. Operator ma w swojej ofercie bukmacherskiej najpopularniejsze sposoby wpłaty i wypłaty. Możemy złożyć wpłatę na rachunek za pomocą standardowego przelewu z konta bankowego, kart bankowych czy BLIKu. W ofercie nowego bukmachera są następujące metod płatności:

 • Tpay;
 • Dotpay;
 • PayU.

Wypłata wygranych jest możliwa tylko po potwierdzeniu osobowości typera. Należy nadmienić, że czas księgowania przelewu zrealizowanej za pośrednictwem karty płatniczej lub przelewu bankowego i może potrwać do 5 dni. Płatności wykonane za pośrednictwem portfeli elektronicznych i BLIK realizowane są natychmiast.

Limity wpłat i wypłat bukmacherskich sp zależą w dużym stopniu od statusu typera i wybranej metody płatności. Lojalni klienci mogą liczyć na lepsze limity, co pozwala w komfortowy sposób typować zakłady bukmacherskie online. Wysokość minimalnego depozytu u bukmachera wynosi 20 PLN. Opinie graczy o wypłatach i dostępnych sposobach są dość pozytywne.

Najczęściej zadawane pytania

Jak założyć konto w Fuksiarz?

Aby założyć konto w Fuksiarz, gracz musi wypełnić krótki formularz informacyjny. We wniosku należy podać następujące dane: nazwisko, imię, adres zamieszkania, nr telefonu, adres mailowy, kraj zamieszkania, płeć. Ponadto gracz musi wysłać skan dokumentu tożsamości i potwierdzić dane kontaktowe.

Jak długo trwa rejestracja Fuksiarz?

Szybka rejestracja konta trwa zaledwie 5 minut. Gracz musi tylko wypełnić formularz rejestracyjny i potwierdzić dane kontaktowe. Weryfikacja tożsamości na tym etapie nie jest wymagana. Jeśli chcemy wypłacać wygrane, należy dostarczyć do buka odpowiednie dokumenty i poczekać na potwierdzenie.

Czy rejestracja w Fuksiarz jest bezpieczna?

Rejestracja na stronie operatora hazardowego jest całkiem bezpieczne. Bukmacher posiada wszystkie niezbędne dokumenty, licencje i certyfikaty. Ponadto buk stosuje nowoczesne systemy szyfrowania danych swoich użytkowników. Więc dane klienta są niezawodne chronione w trakcie rejestracji czy wypłaty wygranych.

Leave A Comment