Zaktualizowano: 21 czerwca, 2022 | Author: Marek Krupa

Chcąc czy nie chcąc, a każdy gambler czasami ma do czynienia z tym, że nawet najlepiej dostosowana do trybu mobilnego wersja przeglądarkowa może okazać się niewygodną w jakimś momencie. Dlatego Betfan aplikacja pojawiła się prawie od razu po uruchomieniu witryny. Dziś omówimy wszystkie zalety i wady tej aplikacji, oraz odpowiemy na często zadawane pytania.

Betfan logo
4.9/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Czemu ma być pobrana akurat Betfan aplikacja mobilna?

Betfan jest obsługiwany przez firmę o nazwie Betfan Limited, która jest zarejestrowana w Polsce i posiada siedzibę w Warszawie. Witryna jest regulowana i kontrolowana przez Ministerstwo finansów RP, a informacje o licencji są dostępne do oceny opinii publicznej.

Serwis Betfan zakłady bukmacherskie konkuruje z wieloma zaufanymi i znanymi markami. Jednak Komisja ds. Hazardu musi wierzyć, że operator zasługuje na licencję, która jest regularnie weryfikowana. Otrzymanie zezwolenia na prowadzenie działalności bukmacherskiej oraz prowadzenie zakładów wzajemnych – nie jest prostą sprawą, a tym bardziej nie jest ta licencja nadawana komukolwiek.

Omawiana dzisiaj aplikacja Betfan Android oferuje klientom gry sportowe i kasynowe w języku polskim i angielskim. Operator koncentruje się na zakładach na żywo i co miesiąc oferuje ponad 30 000 wydarzeń na żywo. Witryna została nagrodzona certyfikatem Bezpieczeństwa Informacji, co oznacza, że ​​klienci wiedzą, że dane osobowe są bezpieczne. Betfan oferuje kompleksową usługę zakładów bukmacherskich zarówno przed meczem, jak i na żywo.

Wejście na rynek polski jest trudne, a niniejszy przegląd przeanalizuje niektóre mocne i słabe strony operatora . Na stronie brakuje niektórych elementów, ale należy je wdrożyć w odpowiednim czasie. Klienci mogą skorzystać z bonusu powitalnego opisanego poniżej.

Betfan logo
4.9/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Betfan app

Ważne zalety aplikacji Betfan

 • Łatwa nawigacja przez telefon komórkowy lub tablet;
 • Niezły wybór promocji, taki sam, jak przez przeglądarkę;
 • Codzienne zakłady na żywo;
 • Szereg bezpiecznych i popularnych płatności;
 • Obstawiaj e-sporty, wydarzenia polityczne i kulturowe.

Nowa oferta powitalna od Betfan

Klienci, którzy zarejestrują się na serwisie, mogą ubiegać się o 200 złotych w formie bonusu powitalnego, który podlega następującym warunkom:

 • Nowi klienci z Polski.
 • Posiadana Betfan aplikacja Android lub Ios.
 • Zakończ proces rejestracji w Betfan.
 • Dokonaj pierwszej wpłaty w wysokości 20 zł lub więcej.
 • Bonus: 50% kwoty pierwszego zakładu.
 • Umieść akumulator z dwoma wyborami.
 • Zakład musi być postawiony po kursie 1,5 lub wyższym.
 • Darmowy zakład jest ważny przez 14 dni.
 • Obowiązują ogólne warunki portalu.

Darmowy zakład bukmacherski jest za niewielką kwotę, ale wymagania kwalifikacyjne są osiągalne w rozsądnym czasie. Jednak inne oferty powitalne przewidują pojedyncze zakłady, więc wymóg postawienia wielokrotności z trzema lub więcej selekcjami jest negatywny.

Betfan logo
4.9/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Aby oferta powitalna Betfan na Аndroida została zastosowana, muszą wziąć udział co najmniej trzy wybory, a niektóre metody wpłaty nie liczą się do kwalifikującego się depozytu. Zakłady bukmacherskie postawione za pomocą żetonu darmowego zakładu nie mogą zostać częściowo lub w całości wypłacone. Wartość żetonu darmowego zakładu nie jest uwzględniona w żadnych wygranych z darmowego zakładu bukmacherskiego.

Betfan aplikacija mobilna

Jak wygląda Betfan wersja mobilna?

Interfejs tej witryny mobilnej nie jest najlepszy, jaki widzieliśmy. Co prawda, nie jest to również katastrofa i na pewno jest wystarczająco dobre, aby wykonać zadanie. Nie jest tak wygodna i szybka jak Betfan zakłady bukmacherskie aplikacja ale jeśli chcesz szybko obstawić zakład i nie masz pamięci na komórce – na pewno się przyda.

Strona główna zawiera rynki w grze na górze, a nadchodzące wydarzenia poniżej. Poruszanie się między różnymi sportami jest łatwe dzięki przewijanym menu, w którym zgrabne małe ikony wskazują każdy sport, podobnie wygląda i Betfan na telefon. Dotknij jednego, a zobaczysz wszystkie pojedynki tego sportu, w które możesz trafić ponownie, aby zobaczyć poszczególne rynki gry. Ogólnie rzecz biorąc, przeglądanie rynków – i ostatecznie obstawianie zakładów – jest dość łatwe.

Betfan logo
4.9/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Zarządzanie kontem znajduje się w menu rozwijanym, do którego można uzyskać dostęp, dotykając stale obecną ikonę u góry ekranu urządzenia. Pozwala to na dokonywanie wpłat i wypłat, zmianę danych konta i tak dalej. Po prawej stronie tej ikony znajduje się kolejne menu rozwijane, za pomocą którego można nawigować między głównymi sekcjami witryny, takimi jak Na żywo, Sport, Sporty wirtualne i Promocje. Pod tym względem aplikacja mobilna Betfan mocno wygrywa, ponieważ orientacja w apce odbywa się szybciej.

Podsumowując, chociaż nie ma najładniejszego układu na świecie, interfejs jest dość łatwy w nawigacji, Betfan aplikacja ios prawie na pewno byłaby preferowana, ale w międzyczasie jest to dobry substytut.

Czy w Betfan Android jest dostępna funkcja CASH OUT?

Klienci z Betfan mobilny mogą wypłacać kupony podczas wydarzenia z zakładami na żywo. Ikona znaku dolara obok rynku wskazuje, czy zakłady typu cash out są dostępne. Bukmacher umożliwia graczom wypłatę zakładów w wielu dyscyplinach sportowych, w tym w piłce nożnej i tenisie oraz rynkach zakładów bukmacherskich. Obiekt jest z czasem dodawany do większej liczby sportów i opcji.

Obstawiający na żywo decydują się na wypłatę, aby zapewnić sobie znany zysk niezależnie od wyniku końcowego lub ograniczyć straty z przegranego kuponu. Zakłady przedmeczowe i zakłady bukmacherskie postawione wcześniej w wydarzeniu na żywo mogą zostać wypłacone. Wartość oferty wypłaty od bukmachera zależy od stawki i kursu oryginalnego zakładu oraz kursu, w którym złożono wniosek o wypłatę. Aby sprawdzić tą opcję Betfan pobierz aplikację i graj przez komórkę lub tablet.

Jakie są metody płatności, jeśli obstawiam przez Betfan app

Jeśli chodzi o opcje płatności w zakładach bukmacherskich, generalnie jest to kwestia „im więcej, tym lepiej”. Przede wszystkim jednak bukmacher powinien objąć wszystkie największe bazy, z których obstawiający najchętniej korzystają. Miło nam powiedzieć, że Betfan spełnia oba te warunki. Najpopularniejsze metody płatności są z pewnością dostępne, ale jest też doskonały wybór. By sprawdzić jak dobra jest pod tym względem Betfan aplikacja pobierz ją już teraz z wygodnej dla ciebie witryny.

Visa i Mastercard to opcje wpłat, jak można się spodziewać, ale istnieją również inne duże hity, takie jak przelew bankowy i PayPal. Opcje zapasowe to cała gama innych opcji e-portfeli, w tym Skrill, Neteller, ecoPayz i MuchBetter. Minimalna kwota wpłaty to standardowe w branży 20 zł, a wszystkie metody płatności są przetwarzane natychmiastowo, z wyjątkiem przelewów bankowych, które wymagają 1-3 dni roboczych. Pod tym względem aplikacja na telefon Betfan nie różni się od wersji przeglądarkowej.

Betfan logo
4.9/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Wszystkie te same opcje są dostępne do dokonania wypłaty, a minimalna kwota wynosi tutaj również 20 złotych. Wypłaty do e-portfeli powinny zostać przetworzone w ciągu 30 minut, podczas gdy wypłaty kartą debetową i przelewy bankowe naturalnie trwają dłużej, w ciągu 1-3 dni roboczych. Przy wypłacie z konta Betfan nie są pobierane żadne opłaty transakcyjne.

Betfan promoсje

Jak zarejestrować się na portalu?

Proces rejestracji w Betfan jest bardzo prosty. Są tylko trzy kroki, a rejestracja powinna zająć zaledwie minutę twojego czasu. Przede wszystkim, jeśli chcesz zarejestrować się przez telefon – znajdź na stronie odpowiedni przycisk “Betfan download” i zainstaluj na swoje urządzenie.

Aby rozpocząć otwieranie konta w Betfan, po prostu przejdź do witryny Betfan lub aplikacji mobilnejna swoim urządzeniu mobilnym lub komputerze lub kliknij przycisk „Odbierz bonus” na stronie oficjalnej. Następnie kliknij zielony przycisk „Dołącz”.

Gdy to zrobisz, zostaniesz przeniesiony do pierwszego pełnego etapu procesu rejestracji: „Konto”. Tutaj wystarczy wpisać swój adres e-mail i hasło oraz ustawić preferowaną walutę. W tym momencie możesz również wprowadzić kod bonusowy, jeśli go posiadasz. Kiedy wszystko się skończy, naciśnij przycisk „Dalej”. Postępowania w Betfan apk są dokładnie takie same.

Etap drugi nazywa się “dane osobowe” i wymaga od Ciebie kilku dodatkowych szczegółów. Mianowicie powinieneś podać swoje pełne imię i nazwisko, adres, datę urodzenia, płeć i adres domowy. Jest to również moment, w którym ustawiasz nazwę użytkownika dla swojego konta. Jeszcze raz wybierz „Dalej”, kiedy skończysz.

Betfan logo
4.9/5
Bonus
Oferta aktywowana
Oferta aktywowana
Aktywuj kod

Trzeci i ostatni etap nazywa się „Limity”. Jak sama nazwa wskazuje, zapraszamy tutaj, aby ustawić wielkość limitów wpłat na swoim koncie. Na koniec po prostu ustaw swoje preferencje marketingowe, zaakceptuj warunki witryny i naciśnij przycisk „Prześlij”.

Powinieneś teraz zostać powitany przyjaznym wyskakującym okienkiem „Witamy na portalu!”. Chociaż Twoje konto zostało już utworzone, zostaniesz również poproszony o dokonanie pierwszego depozytu w wysokości 20 złotych lub więcej i postawienie kwalifikującego się zakładu bukmacherskiego, aby uruchomić wspomnianą wyżej ofertę rejestracji Betfan. Wszystkie te kroki obowiązują też w apce witryny, więc jeśli chcesz samodzielnie sprawdzić jak dobra jest aplikacja Betfan pobierz ją ze strony witryny lub z App Store.

Pozytywne i negatywne Betfan aplikacja opinie

Nie ma co ukrywać, dla aplikacji mobilnej witryny udostępniającej gry hazardowe online, wygląd interfejsu nie jest najważniejszy. Szybkość reakcji na obstawione zakłady lub zmian w zakładach na żywo, wygodna orientacja na stronie, wykwalifikowane i operatywne wsparcie klienta – te i wiele innych zalet spełnia Betfan zakłady bukmacherskie aplikacja na telefon. Aplikacja już zdążyła uzbierać naprawdę dużo pozytywnych opinii, a negatywne są raczej związane z wersjami wcześniejszymi lub z graczami, kturzy nie mieli lepszego losu przy obstawianiu kuponów. Polecamy samodzielnie sprawdzić całą gamę zalet tej apki.

FAQ

Gdzie mogę pobrać aplikację Betfan?

Jeżeli chodzi o Androida - zasady Google play nie pozwalają na rozmieszczenie aplikacji udostępniających gry hazardowe, a więc nie będziesz mógł pobrać ją z tego marketu. Natomiast zawsze znajdziesz ją na oficjalnej stronie bukmachera. W prawym górnym rogu, obok okienka logowania znajdziesz link Betfan aplikacja do pobrania, pożniej tylko zainstalujesz appkę i tyle.
Natomiast Betfan aplikacja mobilna ios jest dostępna w App storze, możesz znaleźć samodzielnie lub zeskanować QR-kod na stronie portalu.

Znalazłem apkę na innej stronie, mogę pobrać ztamtąd?

Teoretycznie - możesz, ale my nie polecamy ze względu na szereg kwestii. Po pierwsze - prawdopodobnie, rozmieszczona będzie Betfan aplikacja starsza wersja, która nie pozwoli ci normalnie skorzystać się z oferowanych usług bukmachera. Po drugie - pobieranie czegokolwiek z nieznanych źródeł nigdy się nie kończyło niczym dobrym, a więc możesz złapać wirusa i stracić dane osobowe lub nawet zepsuć komórkę.

W jakich językach jest dostępna aplikacja Betfan?

Z uwagi na to, że omawiana dziś witryna pochodzi z polski i posiada zezwolenie na działalność hazardową TYLKO w polsce - wyprodukowana aplikacja Betfan po polsku wyglądała najbardziej logicznym rozwiązaniem, chociaż na wszelki wypadek apka posiada też wersję angielską.

Latest posts by Marek Krupa (see all)
Tweetuj
Udostępnij
Udostępnij