Jakie zakłady bukmacherskie live są najczęściej wybierane przez polskich graczy

Zaktualizowano: 28 sierpnia, 2022 | Author: Marek Krupa

W przypadku zakładów, które można obstawiać na żywo, należy przede wszystkim zapoznać się z ich specyfiką. Typowanie w trakcie wydarzenia jest bardzo zachwycające i cieszy się ogromną popularnością. Nawet sporty wirtualne da się typować w trakcie trwania turniejów krajowych i międzynarodowych, w tym professional development league, Valorant, Overwatch, Counter Strike Dota 2 i Rainbow Six. Z kolei miłośnicy tenisa często stawiają na set, oglądając transmisje z wydarzenia. Jest to popularna rozrywka w Polsce i za granicą, która łączy pasjonatów typowania z całego świata.

zakłady bukmacherskie live

Jak skutecznie obstawiać zakłady live?

Nie ważne, czy jesteś miłośnikiem counter strike czy innych gier wirtualnych, zakłady na żywo są dostępne nie tylko w wersji mobilnej strony, ale też w aplikacji. Profesjonalni gracze wiedzą, że liczne zakłady bukmacherskie wyniki na żywo można łatwo przewidzieć, jeśli korzystać z aktualnych statystyk i strategii typowania. Chcesz się dowiedzieć, jaki zawodnik zdobędzie set? Najpierw musisz przeanalizować poprzednie wyniki danego gracza i sprawdzić też jego kondycję i warunki pogodowe. Każdy polski bukmacher udostępnia rozbudowane typy i przydatne informacje pomocne dla wielbicieli obstawiania na żywo.

Popularne metody płatności

Typerzy, którzy chcą obstawiać tenis na żywo czy nawet Premier league, przy wyborze serwisu bukmacherskiego mają zwrócić uwagę na ofertę zakładów i dostępne metody płatności. Szybkie i sprawdzone sposoby zasilenia konta są idealnym rozwiązaniem dla typerów, którzy chcą jak najszybciej zacząć typowanie na stronie danego bukmachera. Na przykładzie strony bukmacherskiej Fortuna w poniższej tabeli zamieściliśmy informacje o dostępnych metodach wpłaty depozytu.

Sposób płatności u bukmachera Fortuna Czas przetwarzania transakcji przez Dział Finansowy Limit minimalny depozytu Kwota maksymalna Prowizja bukmacherska Godziny zaksięgowania u bukmacherów
VISA Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Tpay Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Mastercard Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
PayU Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Maestro Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
BLIK Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
iPKO Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
plus bank Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Apple Pay Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Nest Bank Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Bank Pekao Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
BNP Paribas Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Santander Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Credit Agricole Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Alior Bank Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Noble Bank Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
ING Bank Śląski Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Inteligo Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Bank Millennium Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Bank Nowy BFG S.A. Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
mBank Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
BOŚ Bank Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7
Getin Natychmiast 1 PLN 100 000 PLN 0% 24/7

Obstawiając zakłady w trakcie trwania meczów tenisowych, warto mieć przynajmniej podstawową wiedzę na temat danej dyscypliny i orientować się w branży tenisowej. Zazwyczaj każdy polski bukmacher udostępnia na swojej stronie słownik bukmacherski, w którym można zapoznać się z ofertą zakładów i znaleźć definicje ważnych terminów, na przykład dowiedzieć się, co to jest debel. Taki termin jest często używany w tenisie i badmintonie i oznacza mecz dwóch zespołów dwuosobowych, którzy grają przeciwko sobie.

Najpopularniejsze dyscypliny do obstawiania na żywo

Każdy gracz ma przed sobą ogromną ofertę rozrywki, która jest dostępna na wielu stronach bukmacherskich. W trakcie wyboru serwisu do gier wirtualnych i typowania należy sprawdzić, czy na stronie bukmachera jest informacja o oficjalnym zezwoleniu na prowadzenie działalności w tym zakresie, które wydaje ministerstwo finansów. Warto też dowiedzieć się, jakie sportowe wydarzenia mają największe zainteresowanie typerów i jaka jest statystyka wygranych, jeśli chodzi o set. Z poniższej listy możesz się dowiedzieć, jakie zakłady sportowe zazwyczaj udostępnia na swoich stronach polski legalny bukmacher.

 • zakłady bukmacherskie na snooker;
 • wyścigi motocyklowe;
 • piłka nożna;
 • StarCraft;
 • piłka ręczna;
 • wyścigi psów;
 • żużel na żywo;
 • pokemon;
 • tenis;
 • darts;
 • challenger san marino;
 • baseball;
 • zakłady na gry wirtualne;
 • typowanie set;
 • Rocket liga;
 • Dota 2;
 • piłka ręczna.

Lista zakładów bukmacherskich

Polscy gracze uwielbiają nie tylko transmisje live u bukmacherów, ale też możliwość przewidywania, jaki set będzie pierwszy. W branży typerskiej corocznie pojawiają się nowe rozwiązania, które bukmacherzy live starają się jak najszybciej udostępnić graczom. Poniżej udostępniamy tabele, w której znajduje się informacja dotycząca bonusów możliwych do aktywacji podczas typowania live u bukmacherów.

Rodzaje zakładów Opis
1. Zakłady live Możliwość postawienia zakładów na żywo na różnorodne wydarzenia w świecie sportowym.
2. Last minute set Są to zakłady sportowe zawierane w ostatniej chwili, tuż po rozpoczęciu zdarzenia.
3. Zakłady bez ryzyka Typowanie z możliwością otrzymania zwrotu postawionej stawki w przypadku przegranego kuponu.
4. 1/1 Do przerwy wynikiem spotkania będzie wygrana gospodarzy i samo zdarzenie zakończyło się wygraną gospodarzy.
5. Handicap Przewaga drużyny lub zawodnika za pomocą dodania dodatkowych bramek czy punktów. Jest kilka rodzajów handicapu. Najpopularniejszy to handicap azjatycki i europejski.
6. 1/0 Wygrana gospodarzy do przerwy i mecz zostanie zakończony remisem.
7. Under/over Takie zakłady bukmacherskie pozwalają wytypować określoną liczbę bramek, która będzie zdobyta w trakcie meczu.
8. 1/2 Wygrana gości na koniec meczu, jednak zwycięstwo do połowy będzie u gospodarzy.
9. Łączone zakłady sportowe Możliwość połączenia typów, na przykład typowanie zwycięzcy i liczby bramek.
10. 0/0 Remis do przerwy spotkanie i remis to wynik spotkania.
11. Podwójna szansa Typowanie zwycięzcy z zabezpieczeniem, co oznacza, że w sytuacji, gdy mecz zostanie zakończony remisem, to gracze będą mieli szansę na otrzymanie postawionej stawki.
12. 0/2 Remis do przerwy i wygrana na koniec spotkania.
13. Specjalne zakłady bukmacherskie Możliwość typowania wydarzeń politycznych, kulturalnych i ekskluzywne typy.
14. 2/1 Gości mają lepszy rezultat do przerwy, jednak zwycięzcami będą gospodarze.
15. Dokładny wynik Typowanie dokładnego wyniku z uwzględnieniem wszystkich możliwości obu zespołów i poszczególnych zawodników.
16. 2/0 Na końcu meczu będzie remis, a do przerwy prowadzili goście.
17. Liczba bramek Typerzy mają do dyspozycji możliwość obstawiania liczby goli poszczególnych zawodników lub drużyn piłkarskich.
18. 2/2 Wygrana gości do przerwy i ich zwycięstwo na koniec spotkania.

Zakłady na żywo na piłkę nożną

Bez wątpienia można stwierdzić, że set i debel to rozpoznawalne terminy wśród miłośników tenisa. Na rynku polskim jest duża liczba osób, które angażują się w typowanie różnorodnych gier i dyscyplin live. Jednak warto przypomnieć, że dostęp do oferty na żywo i przedmeczowych nie mogą być udostępnione użytkownikom serwisów bukmacherskich poniżej 18 roku życia. Jest to zasada odpowiedzialnej gry, która przewiduje, że dostęp do real pilar i treści hazardowy jest możliwy wyłącznie dla pełnoletnich internautów. Oto najpopularniejsze imprezy sportowe, które znajdują się w ofercie zakładów polskiego bukmachera na rynku:

 1. Mistrzostwa Świata.
 2. Liga Konferencji.
 3. Bundesliga.
 4. Serie A.
 5. Liga Narodów.
 6. 1. liga.
 7. Ekstraklasa.
 8. Liga Europy.
 9. Międzynarodowe Klubowe wydarzenia.
 10. Liga amatorska.
 11. Puchary międzynarodowe na żywo.

Wśród ofert bukmacherów największe zainteresowanie mają typy na tenis, w tym możliwość wytypowania, jak będzie rozgrywany dany set. Niemal każdy bukmacher proponuje między innymi rozbudowane oferty gier karcianych. Miłośnicy kasyna internetowego mają do dyspozycji klasyczny poker polski, baccarat, blackjack, wojnę i poker indyjski.

Godny zaufania bukmacher oferuje w ramach promocji na start ogromny wybór zakładów, które są dostępne w aplikacji mobilnej. Najczęściej w aplikacji bukmachera pomimo tradycyjnej piłki nożnej łatwo znaleźć powiększone kursy, set, zakład na snooker i też tenis. Po instalacji takiej aplikacji typerzy mogą między innymi zagrać na żywo bez konieczności wpłaty depozytu. Taka możliwość też jest dostępna dla nowych użytkowników, którzy dopiero rejestrują się w serwisie.

Obstawianie na żywo tenisa ziemnego

Typowanie live wymaga dużo cierpliwości i umiejętności przewidywania, jaki będzie debel czy też jaki zakład będzie najbardziej opłacalny. Przy obstawianiu tenisa na żywo należy wziąć pod uwagę to, że w ofercie bukmachera może być przedstawiona możliwość krótkoterminowego i długoterminowego obstawiania. Jednak wśród klientów serwisów bukmacherskich i tych, którzy preferują do typowanie wyłącznie tenis, wielkim zainteresowaniem również cieszą się handicapy setowe i na debel, typowanie dokładnego wyniku na esport, over/under, liczba setów i obstawianie tenisa live bez depozytu w ramach oferty powitalnej.

Zakłady live: hokej na lodzie

Miłośnicy typowania wiedzą o tym, że ułatwić obstawianie może bonus na start. W trakcie obstawiania szczególnie ważne jest zrozumienie taktyki gry i wybudowanie własnej strategii. Oto kilka przydatnych wskazówek, które są przydatne dla tych, którzy chcą zacząć typowanie hokeju:

 • pamiętaj, że atrakcyjne bonusy zwiększają szansę na wygrane mecze;
 • przeanalizuj aktualną kondycję zawodników i ich wyniki w poprzednich turniejach;
 • sprawdź, jakie są typy na NHL;
 • typowanie liczby bramek jest najlepszym wyborem dla nowicjuszy;
 • zwróć uwagę na handicap europejski lub azjatycki;
 • zapoznaj się z zasadami typowania na stronie konkretnego operatora bukmacherskiego, na przykład warto się dowiedzieć, jaka jest alternatywa terminów set i debel w przypadku hokeju na lodzie.

Bonusy live od bukmacherów: set

Wybór zakładów, które są do dyspozycji graczy między innymi w ofercie live, jest naprawdę zachwycający. Na podstawie rankingu bukmacherskiego można stwierdzić, że aby wyróżnić się na tle konkurencji, liczne strony oferują ciekawe rozwiązanie w postaci bonusów. Patrząc na statystyki widać, że jest to sprawdzony sposób, aby zachęcić nowych graczy do rejestracji na stronie legalnych podmiotów. Listę promocji, które proponują popularne serwisy bukmacherskie udostępniające imprezy sportowe w czasie rzeczywistym, można sprawdzić poniżej:

 1. Ubezpieczeniowy zakład.
 2. Promocje na nowe konto.
 3. Cashback.
 4. Opcja cashout.
 5. Oferta zakładów bez podatku.
 6. Aktualne statystyki.
 7. Spersonalizowane promocje.

Jaki bonus warto wybrać

W ofercie zakładów wzajemnych jest podana informacja o tym, jakie zakłady można typować z wykorzystywaniem promocji. W przypadku zakładów należy sprawdzić, czy są one dostępne do obstawiania w aplikacji mobilnej. Warto też wybierać bonusy tylko na stronie legalnych polskich bukmacherów. Inne czynniki wyboru bonusu to warunki aktywacji i opinie klientów.

Gdzie można obstawiać zakłady live?

Szeroki wybór zakładów live jest udostępniony między innymi na stronie legalnych podmiotów bukmacherskich z wysokim rankingiem. Jednak warto pamiętać, że możliwość gry hazardowej dla osób poniżej wieku osób pełnoletnich jest zabroniona. Wybierz odpowiedni serwis bukmacherski i obstawiaj academy league i przewiduj, jaki set będzie wygrany w danym zdarzeniu.

Najlepszy bukmacher na rynku

Często wynik meczu można przewidzieć na podstawie dogłębnej analizy. Na przykład, jeśli chodzi o skoki narciarskie, to decydującym czynnikiem wyboru jest między innymi warunki pogodowe i kondycja zawodnika. Jeśli nie możesz zdecydować, jakiego bukmachera należy wybrać, możesz zapoznać się z poniższą listą sprawdzonych stron bukmacherskich działających zgodnie z obowiązującym prawem:

 1. eWinner.
 2. Fortuna.
 3. PZBuk.
 4. Noblebet.
 5. eToto.
 6. Superbet set.
 7. Fuksiarz.
 8. forBET.
 9. BetFan.
 10. Totolotek zakłady.

Którego bukmachera polecamy dla gry live?

Polscy gracze, którzy chcą wybrać sprawdzonego bukmachera, mogą przeanalizować ofertę przedstawionych na stronie głównej zakładów i sprawdzić, czy znajduje się tam odpowiedni zakład. Pasjonatom tenisa też warto sprawdzić, jakie są typy na debel i set. Dostęp na konto gracz może uzyskać w przypadku udanej rejestracji i weryfikacji, która polega na sprawdzeniu numeru telefonu czy adresu poczty elektronicznej. Najlepsze miejsce do obstawiania charakteryzuje się między innymi tym, jaki procent wygranych ma dany kupon na debel w przypadku typowania tenisa.

STS zakłady live

Cechą charakterystyczną bukmachera STS jest przede wszystkim funkcjonalna aplikacja. Jeśli chodzi o stronę internetową, to jest ona rozdzielona na różne sekcje, w których znajduje się najważniejsza informacja. Ponadto konto można założyć w bardzo prosty sposób, a rejestracja trwa tylko kilka minut. Uwagę nowych klientów też przyciąga atrakcyjny bonus powitalny. W poniższej tabeli znajduje się lista bonusów, które przedstawia dany bukmacher.

Oferta bukmachera Szczegóły
Zakłady przedmeczowe Możesz obstawiać zakłady na różnorodne turnieje przed ich rozpoczęciem. Jest to jedna z najpopularniejszych form typowania.
Betgame Szeroki wybór gier karcianych live, które mają zrozumiałe zasady i większe szanse na wygraną.
Promocje na esport Najpopularniejsze turnieje esportowe na wyciągnięcie ręki.
Różne zakłady na żywo Opcja typowania w trakcie danego meczu.
STS sporty wirtualne Rozrywka sportowa, która umożliwia całodobową grę bez ograniczeń.
Aplikacja mobilna Szybkie i łatwe zagranie w telefonie, które łączy się z całodobowym wsparciem klientów i możliwością błyskawicznych wpłat i wypłat.
Kod promocyjny Kody powitalne dla nowych użytkowników to świetna możliwość, aby szkolić swoje umiejętności i zacząć typowanie na stronie bukmacherskiej z zyskiem.

Mocne strony STS to też aktualne statystyki, sprawdzony kupon i aktualny set. Polscy gracze twierdzą, że jest to godna zaufania strona do typowania gier karcianych, która również daje możliwość nieograniczonego dostępu do gier karcianych. Użytkownicy strony STS są zadowoleni z wysokości kursów.

BetFan set

Znaleźć atrakcyjny kupon na sprawdzony set w serwisie BetFan jest możliwe w kilka minut. Ponadto przedstawione na stronie mecze mogą się pochwalić pozytywnymi opiniami i ogromnym wyborem wydarzeń z różnych dyscyplin. BetFan to też najczęściej wybierana strona przez miłośników sportów tradycyjnych prematch.

Fortuna

Fortuna set proponuje bonus powitalny, który ma dość wysoki ranking wśród innych legalnych podmiotów w kraju. Użytkownicy serwisu Fortuna też mogą skorzystać z opcji cash out, która daje możliwość zamknięcia kuponu przed zakończeniem imprezy sportowej. Jest to popularny legalny bukmacher na całym świecie, który ma ciekawy set dla miłośników tenisa.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Pomimo bogatej oferty zakładów na żywo Fortuna też ma do zaoferowania liczne sporty wirtualne. Zarejestrowani gracze mają do wyboru wielką listę zakładów wzajemnych między innymi na e sport. W przypadku zakładów tradycyjnych miłośnicy sportu też mogą liczyć na różnorodną ofertę promocji.

Zakłady na eToto

Zgodnie z obowiązującym polskim prawem każdy bukmacher musi płacić podatki i zarejestrować swoją działalność, aby otrzymać specjalne zezwolenie. eToto zakłady bukmacherskie ma powiększone kursy i wysoko oceniany bonus dla nowych graczy. Lista zakładów na stronie jest rozmieszczona w menu głównym, w tym set i aktualne promocje. W razie pytań można skontaktować się z profesjonalnym wsparciem graczy online.

Superbet live: co może zaoferować nowym graczom

Rejestracja jest warunkiem koniecznym dla uczestnictwa w grze hazardowej na stronie Superbet. Po zweryfikowaniu konta będzie dostępna szeroka oferta kuponów na tenis stołowy, league of legends i inne gry wirtualne. Oprócz tego dla nowych graczy jest proponowany pierwszy zakład bez ryzyka. Z kolei mocne strony Superbet to rozbudowana aplikacja mobilna, set i najlepsze wysokie kursy wśród innych bukmacherów.

Fuksiarz live zakłady na set

Na stronie Fuksiarz obstawianie na żywo to atrakcyjna rozrywka dla prawdziwych fanów bukmacherów. Typy na gry zakładów live są możliwe po zalogowaniu na stronie oficjalnej. Fuksiarz gry live są wysoko oceniane przez specjalistów i mogą zaoferować ciekawe kupony na start. Z Fuksiarz obstawiać zakłady live jest możliwe z zyskiem dzięki różnorodnej ofercie promocji, które są jedne z najlepszych w Polsce.

Noblebet live: jaki set mogą zyskać nowi użytkownicy

Wszystkie przedstawione na stronie Noblebet zakłady mogą się pochwalić wysokim rankingiem ze względu na proponowaną ofertę dyscyplin sportowych. Zwolennicy Noblebet mogą otrzymać bonus w ramach ofert powitalnej i znaleźć aktualny set lub handicap. Uczestnictwo w grze hazardowej dla osób niepełnoletnich w serwisie Noblebet jest zabronione na podstawie obowiązujących przepisów Ustawy hazardowej.

Live PZBuk zakłady bukmacherskie

PZBuk set to legalny bukmacher, który już wiele lat prowadzi swoją działalność w branży bukmacherskiej na terenie naszego kraju. Sprawdzona strona internetowa jest wysoko oceniana ze względu na system szyfrowania danych, który gwarantuje ochronę danych osobowych i kontaktowych. Ponadto na stronie PZBuk jest udostępniona oferta powitalna, która pomaga nowym użytkownikom wdrożyć się w świat wysokich wygranych.

Wszystkie przedstawione na stronie PZBuk zakłady online przeszły weryfikację przez specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w typowaniu. PZBuk to też często wybierany portal hazardowy wśród nowicjuszy, którzy wysoko oceniają to, że w serwisie jest możliwość szybkiego kontaktu z Działem obsługi klienta. Aktualna lista zakładów bukmacherskich na PZBuk wygląda następująco:

 • hurling live;
 • rzutki;
 • zakłady na futsal;
 • rugby;
 • sporty motorowe;
 • kolarstwo;
 • futbol australijski;
 • koszykówka live.

Live PZBuk zakłady bukmacherskie

Totalbet set

Jest kilka sposobów, jak sprawdzić, czy serwis bukmacherski jest legalny. Po pierwsze w przypadku dostępności gry hazardowej dla osób poniżej wieku 18 lat, można powiedzieć, że nie jest to legalna strona, ponieważ wyłącznie pełnoletnie osoby mają prawo do typowania i uczestnictwa w grach hazardowych. Po drugie należy sprawdzić, jakie są zasady uczestnictwa w grze hazardowej i czy strona oferuje bezpieczne metody płatności. Totalbet zakłady live to zaufana firma, która ma przejrzystą stronę internetową. Totalbet oferuje uczestnictwo w grze hazardowej dla osób, które mają przynajmniej 18 lat.

Betclic oferta live

Serwis bukmacherski Betclic nie tylko specjalizuje się na obstawianiu meczów live, ale też udostępnia ciekawe typy przedmeczowe. W aplikacji Betclic jest przedstawiona szeroka oferta promocji, które są skierowane do aktywnych uczestników i tych, którzy jeszcze nie mają założonego konta w serwisie. Z Betclic obstawianie meczy na żywo jest bardzo proste, uwzględniając fakt, że na stronie Betclic jest udostępniona wszystka informacja o zakładach i szczegółowa instrukcja dla tych, którzy chcieliby dołączyć się do grona zwolenników Betclic i otrzymywać punkty lojalnościowe.

LVBet set

LVBet zakłady mają wiele zalet, wśród których warto wymienić transparentny regulamin, łatwy do zrozumienia nawet dla nowicjuszy, którzy jeszcze nie orientują się w branży hazardowej. LVBet set na tenis stołowy to trafna możliwość dla miłośników tej dyscypliny, aby zacząć swoją ścieżkę typera. Na stronie LVBet udostępnione uznane za jedne z najlepszych kursy bukmacherskie.

eWinner live

eWinner live

eWinner zakłady bukmacherskie wyróżniają się sprawdzoną ofertą promocyjną. Zarejestrować się na stronie danego bukmachera mogą gracze z wyjątkiem klientów poniżej 18 roku życia. Jest to obowiązek wszystkich legalnych bukmacherów, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i zadbać o komfort gry.

Live forBET

Jest to jedna z nielicznych stron hazardowych, która ma zezwolenie wydane przez ministerstwo finansów. Na forBet można znaleźć szeroki wybór zakładów na żywo, które charakteryzują się wysokimi wygranymi w przypadku, że typerzy mają doświadczenie w grze na żywo. Chociaż wśród użytkowników forBET najwięcej sprawdzają się zakłady na dyscypliny sportowe jak piłka nożna, często polscy typerzy zwracają uwagę na set i aktualne typy na turnieje hokejowe.

Totolotek set

Strona typerska Totolotek specjalizuje się na e sport. Bogata oferta zakładów to nie jedyna zaleta takiego serwisu, ponieważ Totolotek ma dużo konkurentów, dlatego aktualizuje ofertę zakładów live na bieżąco. Wśród innych zalet należy wyróżnić set oraz dostępność najpopularniejszych dyscyplin sportowych jak piłka nożna i inne. Serwis też ma wygodną wyszukiwarkę kursów, która stanie się przydatnym narzędziem dla aktywnych graczy.

Latest posts by Marek Krupa (see all)
Tweetuj
Udostępnij
Udostępnij